Kaffekapslen Flat White 16 kapsułek do Dolce Gusto

4.5 (1.395)
Darmowa dostawa powyżej 199 zł. Gwarancja najlepszej ceny! Darmowa dostawa powyżej 199 zł. Gwarancja najlepszej ceny!

Opis

Kremowa, smaczna kawa z aksamitnym, mlecznym finiszem

• 16 kapsułek

• Kompatybilne z ekspresami Dolce Gusto

• Kremowe espresso z gęstą, aksamitną pianką mleczną

• Część ekskluzywnej linii KaffeK

To flat white jest częścią ekskluzywnej linii KaffeK, oferującej kawę wysokiej jakości w dobrej cenie. Włóż kapsułkę i ciesz się flat white: bliskim krewnym latte, ale z większą zawartością kawy i gęstszą, bardziej napowietrzoną pianką, która pozwala ciemno palonemu espresso naprawdę zabłysnąć. Efektem jest miękka, dobrze zrównoważona filiżanka, w której kawa i mleko uzupełniają się wzajemnie. Idealne dla tych, którzy lubią kawę z odrobiną mleka, ale chcą, aby smak był na pierwszym miejscu.

Zamów już dziś – tylko w KaffeK.

Ten produkt nie jest powiązany z firmą Nestlé®, ani przez nią produkowany, zatwierdzony lub wspierany.

Składniki

Odtłuszczone MLEKO w proszku (52 %), kawa rozpuszczalna (14 %), SERWATKA w proszku, cukry, tłuszcz kokosowy, stabilizator: fosforany sodu.

Specyfikacje

Liczba kapsułek

16

Liczba napojów

16

Marka

Kaffekapslen

Kompatybilność

Dolce Gusto

Rozmiar 

Średni kubek (zwyczajny)

Intensywność smaku

Średnio intensywny smak (5/10)

Najlepiej spożyć przed

31.10.2027

Wartości odżywcze 100 ml

Wartość energetyczna, kcal

23

Tłuszcz (g)

0.5

- w tym kwasy tłuszczowe nasycone

0.4

Węglowodany

3.3

- w tym cukry

2.9

Białko

1.3

Sól

0.08

Opinie klientów

oceny
Katarzyna Flag

Rewelacja lepsza od oryginału

Oliwia Flag

Zamówiona pierwszy raz i na pewno nie ostatni. Delikatna, mleczna nic dodać niż ująć. Bardzo dobra

Joanna Flag

Bardzo dobra, lekka w smaku kawa. Jak dla mnie odrobinę za słodka.

Katarzyna Flag

Bardzo smaczna, mocna kawa.

Joanna Flag

Doskonała, wypijam 1 kawę dziennie i bardzo mi smakuje. Jest łagodna i pasuje do moich potrzeb. Przystępna cena. Nie jest dostępna w stacjonarnych sklepach. Nadal będę zamawiać.